Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miasta Lubartów

Powrót do: MIASTO LUBARTÓW

Szczegółowe dane komórki

Nazwa komórki
Rada Miasta 2018-2023
Informacje dodatkowe

SKŁAD VIII KADENCJI RADY MIASTA LUBARTÓW 2018-2023

Przewodniczący Rady:

         Gregorowicz Grzegorz

Wiceprzewodniczący Rady:
         Andrzej Zieliński

Radni Rady Miasta:

Bednarski Jacek
Błaszczak Robert
Czubacki Teodor
Grabek Ewa
Jaworski Grzegorz
Kozak Maria
Krówczyński Tomasz
Kusyk Piotr
Kural Przemysław - objęcie mandatu 05.10.2021 r.
Kuszner Anna
Mazur Renata
Mizio Elżbieta
Osiecki Wojciech - wygaśnięcie mandatu 11.10.2019 r.
Pasikowska Beata
Polichańczuk Marek
Romańska-Serwin Wiesława - objęcie mandatu 19.11.2019 r.
Siwek Grzegorz
Ściseł Jan - wygaśnięcie mandatu 3.09.2021 r.
Tchórz Jacek
Tomasiak Jacek
Żyśko Krzysztof


Komórka nadrzędna

Pracownicy

Kadencja
Brak przypisanych pracowników
Osoba odpowiedzialna za powstanie informacji:
Dudziak Robert
Data wytworzenia informacji:
27-11-2018
Osoba wprowadzająca informację:
Skarżyński Artur
Dodano do BIP dnia:
27-11-2018